Latviski
English
По-русски

Par uzņēmumu Pērkam Auto

Pārdod auto, neizejot no mājas

LV – PērkamAuto ir lielisks veids kā pārdot automašīnu. Ja jums nepieciešams ātrs un ērts risinājums, kā pārdot auto, tad esat pareizajā vietā.

pārdod auto
Perkamauto.lv uzpērk mazlietotas automašīnas, dažādu marku un gadu auto. Kāpēc tas ir lielisks risinājums ikvienam, kurš vēlas pārdot savu auto? Jo tas ir ātri un vienkārši!
Tā vietā, lai vairākus mēnešus pūlētos novērst automašīnas defektus, uzņemt profesionālas bildes un sagatavot tekstus, izlikt sludinājumus un atbildēt uz visiem zvaniem, Tev nekas no tā vairs nav jādara. Lai saņemtu labāko cenas piedāvājumu par savu auto, aizpildi pieteikumu vai zvani! Kļūsti par vienu no ļoti apmierinātajiem klientiem, kas ir pārdevuši savus auto bez liekas laika kavēšanas, ērti – neizejot no mājām, un vienkārši – principā nedarot neko. Nevilcinies – īstais brīdis pārdot auto ir tagad!

Faktori kā mēs nosakām automašīnas vērtību:

Auto modelis un ražošanas gads.

Noskaidrojam jūsu automašīnas vidējo cenu, ņemot vērā ražošanas gadu un modeli.

Nobraukums

Ja automašīnas nobraukums ir mazāks, piedāvātā summa palielinās, bet ja tas ir lielāks, tad summa samazinās.

Komplektācija

Ja automašīnai ir vairākas papildu opcijas, tas palielina automašīnas vērtību.

Dzinēja tips un transmisija

Dīzeļdzinēji parasti ir ekonomiskāki, un tādēļ ar tiem aprīkotie auto parasti mēdz būt dārgāki. Sava ietekme uz auto cenu mēdz būt arī ātrumkārbas veidam.

Auto tehniskais stāvoklis

Tas attiecas gan uz dzinēju, gan virsbūvi, gan piekari. Jo automašīna ir sliktākā stāvoklī, jo zemāka būs automašīnas vērtība.

Salona stāvoklis

Ja salons ir neizsēdēts, nesaplēsts un tamlīdzīgi, tad automašīnas cena var palielināties, bet ja otrādi, tad samazināties.

Riepas un diski

Skaisti un kvalitatīvi lietie diski noteikti palielinās automašīnas vērtību.Tas pats sakāms arī par riepām, ja riepas ir labas un līdzi vēl tiek dotas arī labas ziemas(vai vasaras) riepas, tad automašīnas vērtība aug.

Servisa grāmatiņas esamība

Iepriekšējo īpašnieku skaits

Šis rādītājs īpaši neietekmēs autmašīnas vērtību. Mazāks iepriekšējo īpašnieku skaits tiek uztvērts kā pluss, jo ar mazāku īpašnieku skaitu, iespējams automašīnas stāvoklis ir labāks.

Ekspluatācijas un glabāšanas apstākļi

Ja Jūs zināt, ka automašīna tiešām ir saudzīgi lietota un stāvējusi tikai garāžā, varat mēģināt ar šī fakta norādīšanu celt savas automašīnas vērtību.

Tjūnings

Ja automašīna oriģināli ir aprīkota ar papildus uzlabojumiem, tad automašīnas vērtība pieaug. Ja Jūs pats esat veicis uzlabojumus tas iespējams var samazināt automašīnas vērtību.

Tehniskā apskate

Jauna tehniskā apskate tiks uztvērta kā pluss, automašīnas vērtības noteikšanai.

Esat nolēmuši pārdot savu auto?

Call Now Button